1881 נדודים מטבע גולגולת פיראטים עתיק נחושת ישן כסף מדליית אסיפה מטבע קרפט נחושת כסף מטבע הנצחה מטבע עותק מתנה בשבילו
משופץ

1881 נדודים מטבע גולגולת פיראטים עתיק נחושת ישן כסף מדליית אסיפה מטבע קרפט נחושת כסף מטבע הנצחה מטבע עותק מתנה בשבילו

ILS 7.00

זמין להזמנה

חומר : ברזל מצופה זהב. המטבע שלנו הוא הגודל המדויק של הדולר החירות בפועל עשוי מתכת כבדה אמיתית כדי להבטיח את זה מרגיש. חבילה : כל מטבע עם קפסולת מטבע שקופה. שימוש : בית משרד קישוט, עסקים ומתנות לחג, להנצחת טבעי מלאכות אוסף. יקר, זה ישן מטבע הוא עשוי פליז; הישן מטבע הוא מצופה עם 925 כסף סטרלינג. מוצר זה הוא מלאכת יד בעבודת יד. זה לא מטבע כסף סחיר, אבל זה שווה את האוסף הקבוע שלך. מפרט : חומר : כסף מצופהתהליך : למות יציקהמצב : 100% חדש לגמרי באיכות גבוההעיצוב : עגול,כפול צדדיםיקר, זה ישן מטבע הוא עשוי פליז; הישן מטבע הוא מצופה עם 925 כסף סטרלינג. מוצר זה הוא מלאכת יד בעבודת יד. זה לא מטבע כסף העתק סחיר, אבל זה שווה את האוסף הקבוע שלך.הערה : 1 : מאז את מדידה תהליך הוא אך ורק מדידה של העבודה, אתה יכול לקבל את טעות מדידה של 1-3 ממ לפני אישור ההזמנה והצעה2 : בשל הבדל מסכי תצוגה שונים, התמונה עשויה שלא לשקף את הצבע האמיתי של המוצר, מקווה הבנה, תודה לךרשימת אריזה : 1 נוד ניקל מטבע.

מפרט

Material:
silver plated
Process:
Die Casting
Condition:
100% Brand New High Quality
Design:
Round,Double Sides
Dear, this old Coin is made of Brass; the old Coin is plated with 925 sterling silver. This product is handmade crafts. It is not a tradable Replica silver coin, but it is worth your permanent collection.:
Note:
1
2:
Due To The Difference In Different Display Screens, The Picture May Not Reflect The Actual Color Of The Product, Hope Understanding, Thank You
Packing List:
1 x Hobo Nickel Coin :

בחירת לקוחות